انواع پنل های خورشیدی

برند های معتبر پنل خورشیدی

RISEN SOLAR ENERGY

JINCO

Q-CELL

LG

JA-SOLAR

SUNTECH

SOLAR sanaat firouzeh

taban

شرکت RISEN ENERGY

این شرکت در سال 1986 تاسیس گردیده و توان تولیدی 12.6 گیگاووات پنل خورشیدی در سال را دارا است، این شرکت دارای شبکه گسترده فروش درآلمان استرالیا ، مکزیک ، هند ، ژاپن ، ایالات متحده را دارا می باشد.این پنل دارای استانداردTüV ، CE ، GS ، ROHS ، REACH ، PAHS می باشد .این شرکت در سال 2017 در بین بیست تولید کننده برتر رتبه 6 را دارا بوده و هم اکنون رتبه 7 برترین تولید کننده پنل خورشیدی را دارا می باشد.

شرکت JINKO SOLAR

یک رهبر جهانی در زمینه انرژی خورشیدی است، در سال 2006 تاسی و تولیدات خود را به بیش از 80 کشور جهان صادر می کند، شرکت جینکو سولار با تولید 16 گیگا وات پنل خورشیدی در سال به عنوان بزرگترین تولید کننده انرژی خورشیدی نام برد، این شرکت با بیش از 15000کارمند در 7 مرکز تولید در سراسر جهان دارای شبکه گسترده از فروش می باشد.

شرکت Q-cell

این شرکت از سال 2010 شروع به فعالیت در زمینه انرژی خورشیدی نموده است و دارای خط تولیدی در چین مالزی و کره جنوبی و ایالات متحده می باشد و در دوسال متوالی برنده جایزه Solar Industry Awards شده است.

شرکت LG

این پنل توسط کارخانه LG Electronics و ساخت کره جنوبی می باشد.

شرکت JASOLAR

این شرکت در سال 2005 تاسیس گردید و در 12 پایگاه تولیدی در سراسر کشور تولید می شود ،دفتر مرکزی این شرکت در چین قرار دارد.

شرکت SUNTECH

این شرکت در سال 2001 در چین تاسیس گردیده است.

شرکت TABAN

شرکت تامین انرژی برق ایرانیان تابان در راستای سیاست های حمایتی دولت در گسترش انرژی های تجدیدپذیر در سال های اخیر و با توجه به پتانسیل بالای کشور در بهره گیری از انرژی خورشیدی، با سرمایه گذاری بانک حکمت و جمعی از نخبگان المپیادی و دانشگاهی در اردیبهشت سال 95 تاسیس گردید.

شرکت SSF

شرکت سولار صنعت فیروزه به عنوان هشتمین شرکت هلدینگ شرق صنعت در سال 1395 فعالیت خود را در زمینه طراحی، ساخت و تولید انواع پنل خورشیدی و ساخت نیروگاه های فتوولتائیک با احداث کارخانه ای با بالاترین ظرفیت تولید پنل خورشیدی در ایران ( 60 مگاوات در سال ) آغاز نمود.این کارخانه در زمینی به وسعت بیش از 40،000 متر مربع در شهرک صنعتی کمال الملک شهر فیروزه و با بکارگیری نیروی انسانی متخصص و کارا در واحدهای مختلف فنی و مهندسی، طراحی، تولید، مونتاژ، کنترل کیفی، بازرگانی و… آغاز به کار نمود.مبنای طراحی پنل های خورشیدی این شرکت، کارایی، بازده بالا، ایمنی و زیبایی بوده و با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه، دستگاههای پیشرفته اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و به روز دنیا ساخت پنل ها انجام می پذیرد.

اسکرول به بالا