برق خورشیدی پارت

از سال 1390 تا به امروز در کنار شما هستیم و تلاش میکنیم انرژی پاک و ارزان را به خانه های شما بیاوریم.

شرکت پارت انرژی از سال 1390 با شروع فعالیت خود در زمینه برق خورشیدی همواره جزو پیشگامان این صنعت در ایران بوده است و تعدد پروژه های انجام شده و کیفیت بالا خدمات ارائه شده و رضایت شما مشتریان همواره پشتوانه ما در این راه بوده است.

این شرکت با دارا بودن تیم متخصص در زمینه های مختلف و داشتن تیم فنی قابل و کارآمد و هم چنین تیمی از دانش آموختگان دانشگاه های برتر کشور قابلیت انجام پروژه های بزرگ و کوچک نیروگاه برق خورشیدی را داراست.

سابقه بالا شرکت در انجام بیش از چند صد پروژه تضمین تجربه کافی ما برای برعهده گرفتن پروژه های اجرایی شماست.

اعتماد شما هدف ماست

آنچه ما را در این مسیر دلگرم میکند اعتماد مشتریان و رضایت آنهاست.

0
پروژه انجام شده
0
سال سابقه کار
0
استان تحت پوشش
اطلاعات پروژه ها

این اعداد تجربه ما را اثبات می کنند

پارت انرژی با نام تجاری PerSolar فعالیت حرفه ای خود را در زمینه عرضه برترین برندهای تجهیزات برق خورشیدی از سال 1390 آغاز نموه است و توانسته است هم اکنون با تیمی مجرب از فارغ التحصبلان کارشناسی ارشد و دکتری برترین دانشگاههای ایران در جهت پیشبرد و ارتقای انرژی های تجدید پذیر و انجام پروژه های بزرگ در سراسر کشور گام بردارد و در طول این سالیان تجربیات موفق در زمینه ی انرژی های تجدید پذیر کسب کند. آنچه در طول این سالیان کسب نموده ایم حاصل اعتماد و پشتوانه گرم همطنان عزیزمان بوده است.

خط مشی

پارت انرژی با دارا بودن تیم های متخصص در زمینه فنی و اجرایی و مطالعاتی توانایی برعهده گرفتن هر کدام از بخش های پروژه های برق خورشیدی از جمله: مطالعات امکان سنجی، توجیه پذیری اقتصادی، نصب و اجرای نیروگاه، تامین قطعات خورشیدی و …. را داراست.

فروشگاه آنلاین قطعات خورشیدی پارت انرژی اولین فروشگاه اینترنتی با قیمت آنلاین و همچنین تحویل رایگان این محصولات با کمترین قیمت موجود در بازار می باشد.

قیمت فروش قطعات به دلیل نمایندگی رسمی بودن دارای کمترین قیمت در بازار می باشد، همچنین در فروش عمده تخفیف های درصدی در نظر گرفته شده است.

افق پیش رو

ما در طول این سالیان سعی کرده ایم در زمینه ی طراحی ساخت استراکچر های برق خورشیدی و تجهیزات دانش بنیان قدم برداشته و در افق پیش رو بازار های کشور های همسایه را نیز تحت پوشش قرار دهیم.

با ما در این مسیر همراه باشید.

در صورت نیاز به مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید.

مسعود صادقی

مدیر عامل
کارشناس برق و الکترونیک کارشناس ارشد برق و قدرت عضو انجمن انرژی بادی ایران

محسن صادقی

بخش سازه
کارشناس عمران مشاور راه اداره راه آهن جمهوری اسلامی ایران

محمد حسین صادقی

تکنسین فنی
کارشناس برق دانشگاه فردوسی مشهد

جلال باباییان

مشاوره تخصصی
کارشناس برق دانشگاه فردوسی مشهد کارشناس ارشد برق –مخابرات دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا
اسکرول به بالا